Daniagotowe

Tygryski

Informacja prasowa: Tygryski
Sierpień 2019

Nowość – Tygryski pałeczki nadziewane!
Przekąska, która chrupie bardziej!

Nasze dzieci są niezwykle aktywne przez cały dzień. Trudno dorównać im energią. Wszędzie ich pełno, uwielbiają bawić się z rówieśnikami i przeżywać różnorakie przygody. Wszystko przeżywają intensywniej, niż dorośli. Niczym brykający Tygrysek z ulubionej bajki – rozrabiają bardziej i cieszą się bardziej, nawet z drobiazgów. Nic dziwnego, że idealną przekąską dla naszych pociech są Tygryski pałeczki nadziewane, które… chrupią bardziej!

Dzieci wszelkie emocje przeżywają całym sobą. W ich świecie wszystko jest intensywne. Dlatego tak bardzo lubią wyjątkowe przekąski – takie, jak Tygryski pałeczki nadziewane. Co w nich takiego szczególnego? Te kukurydziane przysmaki łączą przyjemność chrupania ze słodyczą nadzienia. Wypełniające pałeczki nadzienie występuje w trzech pysznych smakach: truskawkowym, jagodowym i czekoladowym, a dzięki termostabilności nie rozpuszcza się w żadnych okolicznościach, nawet w wakacyjne upały! W przeciwieństwie do większości słodyczy, Tygryski pałeczki nadziewane nie brudzą rąk, dzięki czemu ubrania dzieci dłużej pozostają czyste. Nic dziwnego, że przekąska skradła również serca mam. Mali i dorośli miłośnicy nadziewanych pałeczek doceniają ich chrupkość, świeżość, wyborny smak, a także poręczne opakowanie. To idealna alternatywa dla tradycyjnych słodyczy.

Paczka pełna apetycznych, chrupiących pałeczek jest wygodna i można ją wszędzie ze sobą zabrać. Doskonale sprawdzi się na placu zabaw, czy w szkole – wszędzie tam, gdzie można się nią podzielić i cieszyć smakiem wspólnie z kolegami. To rarytas w sam raz na raz!

Tygryski pałeczki nadziewane o smaku truskawkowym, jagodowym i czekoladowym
Kukurydziane, bezglutenowe
Cena: 2,50 zł/70 gram

www.tygryski.pl
www.facebook.com/Tygryski/
www.instagram.com/naszetygryski/

Tygryski to jedna z marek firmy TBM Sp. z o.o., istniejącej na polskim rynku od 1992 r. Spółka zajmuje się produkcją wielu rodzajów przekąsek, wytwarzanych w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym i dedykowanych do różnych grup docelowych. Firma z największą starannością dba o klientów, poprawiając i udoskonalając produkty oraz zapewniając im wysoką jakość, co jest poparte najwyższymi ocenami audytów systemów bezpieczeństwa żywności.

Similar Posts