Daniagotowe

Pyszne, słodkie owoce truskawki puffingowane

Wrocław, 02.09.2014 INFORMACJA PRASOWA MARKA: PUFFINS ASORTYMENT: totalna NOWOSĆ w ofercie !!! TRUSKAWKA PUFFINS ? puffingowane owoce truskawki Truskawki Puffins ? pierwsza w Polsce, zupełnie

Wrocław, 02.09.2014

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: PUFFINS
ASORTYMENT: totalna NOWOSĆ w ofercie !!! TRUSKAWKA PUFFINS ? puffingowane owoce truskawki

Truskawki Puffins ? pierwsza w Polsce, zupełnie nowa, 100% naturalna, lekka i chrupiąca przekąska. Pyszne, słodkie owoce truskawki poddane unikalnemu procesowi puffingu. 100% WITAMIN, 100% NATURY, BEZ DODATKU CHEMII I CUKRU!

Marka PUFFINS znana ze swoich unikatowych i przełomowych przekąsek z puffingowanych owoców wprowadziła do swojej oferty nowość ? puffingowane TRUSKAWKI Puffins. Truskawki, tak jak inne produkty marki Puffins to chrupiące, w 100% naturalne, trójwymiarowe kawałki owoców suszone opatentowaną metodą próżniową, która pozwala zachować naturalny smak, intensywny aromat produktu oraz wszystkie witaminy i cenne wartości odżywcze naturalnie występujące w świeżych owocach! Produkty marki Puffins charakteryzują się naturalnymi, przestrzennymi kształtami, dużą objętością, niezwykłą lekkością, chrupkością oraz wyśmienitym, rozkosznie słodkim smakiem. Idealne dla dzieci i dorosłych, dla fanów naturalnych przekąsek, osób dbających o formę i sylwetkę oraz wszystkich wielbicieli owocowych słodkości.

Truskawka Puffins to całkowity przełom w myśleniu o suszonych owocach. Truskawka będąca w istocie skrzyżowaniem poziomki wirginijskiej i chilijskiej, posiada moc drogocennych związków, wspaniale działających na organizm człowieka. Wśród nich znajdują się między innymi żelazo, fosfor, witamina C, a także bromelia ? enzym, który rozkłada białka do aminokwasów, a przez to wspomaga trawienie. Dodatkowo bromelina łagodzi dolegliwości trawienne, wspomaga pracę układu krwionośnego, wykazuje też właściwości przeciwzapalne oraz przyspiesza gojenie się ran.

Truskawka Truskawki Puffins są lekkie, wyśmienicie chrupiące, mają pysznie intensywny smak, który śmiało można nazwać kwintesencją lata. Są idealnie delikatne, a jednocześnie wyraziste. To jedyne takie suszone truskawki na polskim rynku!

Wygodną porcją owoców Puffins można cieszyć się w każdym miejscu i o każdym czasie. Eleganckie, wygodne opakowanie mieści 40 g przekąski. To porcja wystarczająca, aby samemu zakosztować do woli truskawkowej przyjemności, jak i podzielić się nią z najbliższymi. Warto wspomnieć, że opakowania Puffins są całkowicie biodegradowalne ? kupując produkty marki Puffins dbamy nie tylko o siebie, ale i o kondycję naszej Planety.

A to już wiesz?  Świeże zioła, sery, oliwa z oliwek, pomidory

www.Puffins.co, poj. 40 g, Cena: 9,99 zł

*MicroFood to polska, rodzinna firma z Ostrzeszowa, która postawiła stworzyć przekąskę idealną czyli zdrową i w 100% naturalną, a zarazem pozwalającą na słodką chwilę przyjemności bez wyrzutów sumienia . W ten sposób powstały Puffins ? absolutnie oryginalne, niekonwencjonalne i jednocześnie w 100% naturalne – chrupiące owoce w zaskakująco nowej, lekkiej formie. Jest to możliwe dzięki unikatowej na skalę światową technologii suszenia owoców metodą próżniową. Suszenie próżniowe to suszenie w podciśnieniu. Dzięki zastosowaniu podciśnienia intensywne parowanie zachodzi nawet w niskich temperaturach. W podciśnieniu temperatura wrzenia wody znacznie opada (nawet do 33°C). Suszenie próżniowe pozwala na otrzymanie produktu o bardzo wysokiej jakości. Walory odżywcze i smakowe są nieporównywalnie wyższe od otrzymywanych w suszeniu tradycyjnym.

Czy suszone owoce mogą nas jednak jeszcze czymś zaskoczyć?

Okazuje się, że tak ? co więcej, jak pokazują przekąski marki Puffins, mogą wręcz zrewolucjonizować nasze dotychczasowe myślenie o zdrowym podgryzaniu, podjadaniu i przegryzaniu. Puffins powstają dzięki unikatowej technologii suszenia próżniowego nazwanego puffing, stworzonego i opatentowanego przez ich producenta, firmę MicroFood. W ten sposób przekąski zachowują naturalną słodycz dojrzałych owoców i ich wartości odżywcze, co więcej ? swoim kształtem również przypominają te prawdziwe, z drzew i krzewów!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy