Wiadomości branżowe

Świąteczne życzenia dla bliskich na bliscy.pl

Święta to czas radości, którą warto dzielić się z najbliższymi. To czas odświeżania rodzinnych historii, podtrzymywania tradycji, zacieśniania więzi. Serwis bliscy.pl umożliwia wysłanie wyjątkowych, świątecznych życzeń w prosty, szybki i, przyznajmy… bardzo wygodny sposób. Nie ma potrzeby logowania, wystarczy wpisać życzenia i podać adres mailowy osoby, której dobrze życzymy.

Spokojny czas przy świątecznym stole to doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej na temat historii własnej rodziny. Założenie drzewa genealogicznego w serwisie bliscy.pl i odkrywanie wspólnych korzeni, może okazać się początkiem wspólnej pasji całej familii. Obecnie do drzew genealogicznych stworzonych w witrynie dodanych jest już ponad 5,6 miliona osób.

Zapisanie najciekawszych rodzinnych historii to sposób na to, by miały szansę poznać je następne pokolenia. Wystarczy założyć rodzinne forum, w którym wspólnie z najbliższymi będą opisywane najciekawsze, najbardziej dramatyczne, ale także najzabawniejsze fakty z życia rodziny. Świąteczne spotkania można uwiecznić również na zdjęciach lub filmach. Dodane do własnego profilu, dają bliskim sposobność do ich oglądania, oceniania i komentowania. A kiedyś, być może, wspominania…

Przypomnijmy: bliscy.pl to serwis WP, umożliwiający w łatwy sposób tworzenie drzewa genealogicznego. Poszukiwanie przodków to jedna z jego ważniejszych funkcji. Jednak twórcom witryny zależało przede wszystkim na tym, by integrowała rodziny i budowała więzi między jej członkami. W witrynie obok podstawowych funkcjonalności (budowa drzewa genealogicznego, konstruowanie albumów multimedialnych), są m.in. takie zakładki jak: Kalendarz (umożliwia zebranie i skatalogowanie istotnych dat dla rodziny), Biografia Rodziny, Dziennik (pozwalają na opisywanie, dzień pod dniu, swojego życia i rodzinnych historii), Zaproszenie do Znajomych Rodzin (można zapraszać na swój profil zaprzyjaźnione familie, które założyły już swoje drzewo genealogiczne w serwisie bliscy.pl).

Serwis bliscy.pl
Panel świątecznych życzeń

Źródło Wirtualna Polska SA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy