Wiadomości branżowe

rossnet.pl ? pierwszy w Polsce portal doradczy dla kobiet.

Teraz w każdej z drogerii Rossmann klienci mogą liczyć na fachową i obiektywną poradę ponad 40 ekspertów i wybitnych specjalistów z wielu dziedzin! Multimedialne kioski w drogeriach, domowe zacisze czy biuro – portal doradczy rossnet.pl jest zawsze blisko.
 
Na www.rossnet.pl internautki znajdą setki artykułów i porad z wielu dziedzin: od urody, pielęgnacji, higieny, przez zdrowie, wychowanie dzieci, dom i ogród, na podróżach i rozrywce kończąc. Zespół redakcyjny tworzą profesjonalni dziennikarze od lat zajmujący się tematyką Health & Beauty. Wspiera ich ponad 40 ekspertów, m.in.: kosmetolog, wizażysta, stylista, psycholog, prawnik, lekarze różnych specjalności a nawet…wróżka. Każdemu z nich, przez 24 godziny na dobę można zadawać najtrudniejsze nawet pytania. Portal to także rozrywka na najwyższym poziomie. Muzyka, multimedia, humor. Ponadto na www.rossnet.pl/okazje/ czeka mnóstwo konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Każdego dnia rossnet.pl wzbogaca się o kolejne reportaże, felietony, wywiady i recenzje. Portal jest również najbardziej kompetentnym przewodnikiem po tysiącach dostępnych w drogeriach Rossmann produktów. Które z nich cieszą się największym powodzeniem u klientów? Jak odpowiednio dobrać kosmetyk? Najciekawsze promocje? Odpowiedzi na wszystkie te pytania czekają na portalu. Dzięki multimedialnym infokioskom, które znajdują się w drogeriach Rossmann rossnet.pl jest cały czas blisko klientów, służąc fachową poradą podczas zakupów. Portal od początku był projektowany pod kątem wygody użytkowania. Jest on podzielony na ułatwiające nawigację działy: 
Piękną być (http://www.rossnet.pl/piekna_byc/ ),
Żyj zdrowo (http://www.rossnet.pl/zyj_zdrowo/ ),
Dziecko (http://www.rossnet.pl/dziecko/ ),
Wokół Domu (http://www.rossnet.pl/wokol_domu/ ),
Zwierzyniec (http://www.rossnet.pl/zwierzyniec/ )
Czas Relaksu (http://www.rossnet.pl/czas_relaksu/ )
oraz Dobro Czyń (http://www.rossnet.pl/dobro_czyn/ ) Dzięki przyjaznej i nowoczesnej wyszukiwarce dotarcie do interesującego zagadnienia trwa kilka sekund. Rossnet.pl cały czas się rozwija, dodawane są nowe, niespotykane funkcje. Niebawem internautki będą mogły przejść wirtualną metamorfozę, dzięki której wybór koloru i długości włosów lub makijażu przestanie być odwiecznym dylematem. Do zobaczenia na www.rossnet.pl !
  
Rossmann jest najchętniej odwiedzanym i najbardziej rozpoznawalnym sklepem drogeryjno-kosmetycznym w Polsce. Decydują o tym dostępność i bliskość sklepów oraz szeroki asortyment produktów. Codziennie zakupu w tej sieci dokonuje 350 000 Polaków. Klienci mogą wybierać spośród ponad 9 500 produktów oferowanych po przystępnych cenach, a podejmując decyzję o zakupie zawsze mogą liczyć na wsparcie i fachową poradę. Rossmann Polska zatrudnia obecnie ponad 6000 osób. Do końca 2008 roku firma planuje otworzyć 330 placówkę.
Źródło Rossmann SDP Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy