Sypialnia

Przytulna i przyjazna – przepis na przytulną sypialnię

Informacja prasowa Przepis na przytulną sypialnię To w niej relaksujemy się i regenerujemy po ciężkim dniu. Dlatego powinna sprzyjać wypoczynkowi. A dodatkowo powinna być przytulna

Informacja prasowa

Przepis na przytulną sypialnię

To w niej relaksujemy się i regenerujemy po ciężkim dniu. Dlatego powinna sprzyjać wypoczynkowi. A dodatkowo powinna być przytulna i przyjazna, tak by przebywanie w niej koiło zmysły i pozwalało odzyskać balans.

Łóżko to główny bohater naszej sypialni. Mebel ten zajmuje zazwyczaj najwięcej miejsca. Dlatego urządzając sypialnię, w pierwszej kolejności stajemy przed dylematem, jakie łoże wybrać. A następnie… jak wykończyć ścianę za łóżkiem, która musi być dobrym tłem dla najważniejszego mebla. Dobrym pomysłem jest położenie za zagłówkiem cegły, np. BJM Bricks. Sprawdzi się ona zarówno w nowoczesnych i klasycznych wnętrzach. Dodatkowo będzie idealną bazą do ekspozycji lustra, obrazów, plakatów czy oświetlenia. Płytki BJM Bricks wytwarzane są ze wzmacnianego gipsu z dodatkiem włókien, co przy niewielkiej grubości zapewnia im wysokość twardość i odporność na uderzenia. Umieszczone są na elastycznych arkuszach o powierzchni 0.21m2, dzięki czemu ich montaż jest szybki i bardzo prosty.

Wykorzystywana przy produkcji technologia zapewnia unikalność każdej płytki, nadaje im autentyczny wygląd oraz sprawia, że kolor pozostaje niezmienny. Każda płytka jest ręcznie barwiona, dzięki czemu na ścianie nie występuje „efekt szachownicy”. Ich wymiary zawierają się w przedziałach od 6,5 cm do 7,2 cm wysokości i od 23 cm do 23,5 cm szerokości. Ich grubość wynosi 6-9 mm. Dla urozmaicenia wyglądu ściany, można je łamać podczas montażu i przyklejać jako połówki. Po zafugowaniu zaprawą cementową można je malować.

Cegły występują w kilku wersjach kolorystycznych: białej, szarej, piaskowej, rudej i czerwonej. Na życzenie Klienta BJM Bricks może wykonać cegłę w dowolnym odcieniu.

bia_a ceg_a BJM Bricks gabinet-pokoj nastolatka, proj. Dorota Sobieraj

BJM Bricks proj. Patrycja Dmowska 8 (small)

BJM Bricks proj. Patrycja Dmowska 9 (small)

cegly BJM Bricks w sypialnii - proj. Mikulska Studio

proj. Patrycja Dmowska (small)

sypialnia 1

sypialnia 2

sypialnia - proj. micha_ strawa

sypilania 2 - proj. micha_ strawa

Cena: 55 zł/m2 – cegła biała, 60 zł/m2 – pozostałe kolory

www.bjm-bricks.pl

Produkty można zakupić przez stronę bjm-bricks.pl oraz najlepsze biura projektowe (lista biur dostępna na stronie internetowej).

A to już wiesz?  Modne lampy do dzięcięcego pokoju

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy