Sery

Odkryj smaki z charakterem!

Informacja prasowa Hochland Polska
Maj 2019

Kremowe serki twarogowe Hochland Kanapkowy
Odkryj smaki z charakterem!

Wyraziste smaki w domu czy wygodna porcja serka na wyjeździe, siłowni lub w pracy? Hochland Kanapkowy i Kanapkowy Mini to gwarancja pysznych i pożywnych kanapek lub przekąsek. Tylko w tych serkach znajdziesz tyle charakteru!

Hochland Kanapkowy– serki twarogowe o kremowej konsystencji i wyrazistych smakach, zachwycają swoją różnorodnością. Do wyboru mamy aż sześć wariantów: śmietankowy, z czosnkiem i ziołami, z ogórkiem i koperkiem, z prażoną cebulką, z szynką oraz ze szczypiorkiem. Przekąski z Kanapkowym to gwarancja intensywnych doznać smakowych!

Z kolei wersja Mini, czyli Kanapkowy w wygodnych opakowaniach dzielonych na 4 porcje, to kolejny powód, by super smakami kremowych serków twarogowych cieszyć się także poza domem, o każdej porze – gdy tylko masz ochotę na wyjątkową przekąskę z charakterem! Kanapkowe Mini są w sam raz na raz! Dzięki temu zawsze masz pod ręką dokładnie tyle porcji serka, ile potrzebujesz. Hochland Kanapkowy Mini jest do wyboru w trzech wyśmienitych wariantach: śmietankowym oraz miksie śmietankowy plus ze szczypiorkiem i śmietankowy plus z ogórkiem i koperkiem.

Spróbuj już dziś różnorodnych, wyrazistych smaków Kanapkowego i przekonaj się, ile mają w sobie charakteru!

Hochland Kanapkowy, cena: 2,99 zł
Hochland Kanapkowy Mini, cena: 2,99 zł

Hochland Kanapkowy otrzymał silne wsparcie marketingowe. Kampania digitalowa potrwa od maja do września. Komunikacja obejmuje także reklamę kinową oraz sampling produktów podczas cyklu eventów „Kino na leżakach” realizowanego przez KinAds. Za kreację odpowiada Graspgroup, a za zakup mediów – Value Media. Działania public relations oraz współpracę z influencerami koordynuje agencja Quality PR.

Producent:

Hochland Polska Sp. z o. o.
ul. Okrężna 2
64-530 Kaźmierz
www.hochland.pl

Similar Posts