AGD

Nowoczesny powiew świeżości w kuchni

Nowoczesny powiew świeżości w kuchni Nowe okapy przyścienne Freggia z technologią Clean Air zapewnią krystaliczne powietrzne podczas długiego gotowania, nawet w największej kuchni. Obok wysokiej

Nowoczesny powiew świeżości w kuchni
Nowe okapy przyścienne Freggia z technologią Clean Air zapewnią krystaliczne powietrzne podczas długiego gotowania, nawet w największej kuchni. Obok wysokiej wydajności i cichej pracy, urządzenia wyróżniają się nowoczesnym designem i doskonale sprawdzą się, jako efektowny element aranżacji.
Okap to niezbędne urządzenie w każdej kuchni, które nie tylko chroni meble przed osadzaniem się wilgoci i tłuszczu pochodzących z przygotowywanego jedzenia, ale pochłania też wszelkie nieprzyjemne zapachy. Urządzenie marki Freggia zostało zaprojektowane tak, aby jego praca była praktycznie niezauważalna, a tym samym zapewniała najlepszą cyrkulację powietrza w pomieszczeniu. W okapach Freggia dostępne są najnowocześniejsze silniki, które zapewniają bardzo wysoką wydajność – ponad 700 m3/h i świetnie sprawdzą się w dużych kuchniach, jak i tych otwartych na salon.

Inteligentne rozwiązania zapewniające świeżość przez cały czas
Okap Freggia CHPA9GTB z linii Primo wyposażony jest w funkcję Clean Air, która samodzielnie dba
o właściwą cyrkulację powietrza w kuchni – nawet wtedy, gdy urządzenie jest wyłączone. Clean Air automatycznie aktywuje pracę okapu, co godzinę i pracując na minimalnej prędkości, zapewnia utrzymanie świeżości w pomieszczeniu. Okap posiada także Timer, który bezproblemowo pozwala zaprogramować czas automatycznego wyłączenia sprzętu po upływie określonego czasu.
Gwarancją wygody użytkowania nowego urządzenia marki Freggia jest także aluminiowy filtr, który bez problemu można czyścić – nawet w zmywarce. Zapewnia on większą wytrzymałość okapu, nawet przy bardzo intensywnej pracy. Z kolei dzięki wykorzystaniu filtra węglowego, wszelkie nieprzyjemne zapachy powstające podczas gotowania zostaną usunięte. Nad sprawnością filtrów czuwa automatyczny wskaźnik zanieczyszczenia, który samodzielnie poinformuje o konieczności ich wymiany

Okap przyścienny – świeża elegancja w kuchni
Urządzenia z linii Primo projektowane są z myślą o nowoczesnych i modernistycznych kuchniach. Okap CHPA9GTB wyróżnia się detalami, które podkreślają jego modernistyczny charakter. Elektroniczny panel sterowania z białym podświetleniem nadaje mu unikalnej, stonowanej elegancji, a połączenie wytrzymałych materiałów – stali nierdzewnej i hartowanego szkła, pozwolą cieszyć się jego funkcjonalnością przez długie lata. Dopełnieniem nowoczesnego designu jest oświetlenie LED, które oprócz niskiego zużycia energii elektrycznej, odznacza się przyjemną dla oka barwą światła.

A to już wiesz?  Nowy okap wyspowy marki Freggia

Okap Freggia CHPA9GTB z linii Primo
• Trzy wersje: czarna z akcentem inoxowym, czarna i biała
• Dwie szerokości: 60 i 90 cm
• Sterowanie dotykowe i elektroniczny wyświetlacz
• Oświetlenie LED
• Clean Air
• Timer
• Sugerowana cena brutto: 2 319 zł – 2 699 zł

Produkty FREGGIA dostępne są w wybranych salonach ze sprzętem AGD/RTV. Więcej informacji
o asortymencie marki można znaleźć na stronie internetowej: www.freggia.pl

O marce FREGGIA
FREGGIA to marka urządzeń gospodarstwa domowego stworzona zgodnie z tradycjami włoskiego wzornictwa. Sprzęt można użytkować przez długie lata, bowiem powstaje w europejskich fabrykach z wieloletnimi tradycjami i jest tworzony przez ludzi z bogatym doświadczeniem. O sile marki stanowi różnorodność gamy produktowej oraz niepowtarzalny design. Wiele produktów ma unikatowy charakter nie tylko w skali kraju, ale i Europy.
W swojej ofercie Freggia posiada najwyżej klasy urządzenia do zabudowy oraz wolnostojące w unikalnych liniach wzorniczych, takich jak Classico (styl rustykalny), Moderno i Primo wyróżniające się nowoczesnym designem oraz Compatto, która jest przeznaczona dla małych przestrzeni. Pełen asortyment płyt gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych oraz mieszanych uzupełniają piekarniki elektryczne i gazowe, z wyjątkową funkcją termoobiegu gazowego, a także okapy, chłodziarki, chłodziarko-zamrażarki i zamrażarki oraz zmywarki. Bogatą ofertę urządzeń do zabudowy uzupełniają produkty wolnostojące, takie jak linia pralek o unikalnym wzornictwie i najwyższej klasie efektywności energetycznej, cała linia chłodziarek i zamrażarek, kuchenki gazowo-elektryczne, gazowe i ceramiczno-elektryczne, linia Professionale – kuchnie o szerokości 90 cm oraz chłodziarko-zamrażarki w stylu retro.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy