Słodycze

Nowe czekolady Goplana – truskawka i karmel

Warszawa, 07.01.2019 r.

Nowość
Nowe czekolady Goplana – truskawka i karmel

Do oferty czekoladowych tabliczek Goplana dołączyły dwie nowe propozycje. Mleczna czekolada z nadzieniem o smaku karmelowym lub truskawkowym to prawdziwa klasyka, bardzo chętnie wybierana przez konsumentów.

Gorzka, mleczna czy nadziewana? Zapewne każdy ma swój ulubiony rodzaj czekolady i sięga po nią z innych powodów – dla wybornego smaku, poprawy humoru czy dodania sobie energii. Argumentów za skuszeniem się na słodką przekąskę jest naprawdę dużo. Marka Goplana dostarcza kolejne – dwie nowe czekoladowe tabliczki z nadzieniami o smaku truskawkowym i karmelowym.

Goplana Czekolada mleczna z nadzieniem o smaku truskawkowym (88 g) oraz Goplana Czekolada mleczna z nadzieniem o smaku karmelowym (95 g) to dwie nowości od Goplany. Doskonałe połączenie aksamitnej mlecznej czekolady z wyrazistym smakiem słodkiego karmelu lub truskawkową nutą to prawdziwa klasyka gatunku. Idealne na nieobowiązujący upominek lub małe co nieco do kawy. Kosztują około 3 zł za sztukę.

Czy wiesz, że…
Polacy, choć lubią eksperymenty, w wyborze czekoladowych tabliczek są tradycjonalistami. Najczęściej kupowanymi czekoladami są mleczna, gorzka i o smaku truskawkowym. Teraz w ofercie Goplany znajdziesz je wszystkie.

Producent: Colian Sp. z o.o.
Produkt: Goplana Czekolada mleczna nadziewana o smaku truskawkowym 88 g – ok. 3 zł
Goplana Czekolada mleczna nadziewana o smaku karmelowym 95 g – ok. 3 zł
Dostępność w sprzedaży od października 2018 r.

Similar Posts