Wiadomości branżowe

Ład w szafie podstawą udanego dnia

Porządek i zorganizowanie ułatwiają nam życie. Aby zaoszczędzić trochę codziennego czasu i zyskać nieco wolnego miejsca w najbliższej przestrzeni, warto zadbać o właściwe przechowywanie swojej garderoby.

Przy zapełnianiu szafy najlepiej posiłkować się pudełkami i pojemnikami z przegródkami. Po segregacji sezonową odzież i obuwie wkładamy na najniższe półki, środkowe wypełniamy bluzkami, a z kolei górne ? ubraniami najmniej potrzebnymi.

Niezastąpione są również szczelnie zamykane pudełka, w których odzież się nie kurzy. W przypadku butów są to opakowania z przebłyskiem, które ułatwiają identyfikację znajdującego się w nich obuwia. W przechowywaniu płaszczy, kurtek i sukienek skuteczne są zaś torby z rączkami lub przenośne szafy materiałowe. Oczywiście należy wybierać produkty, które mają okienka lub filtry umożliwiające swobodny przepływ powietrza. To gwarantuje świeżość i czystość przechowywanej odzieży.

?Współcześnie metraż nie stanowi przeszkody dla oferowanych rozwiązań? ? mówi serwisowi infoWire.pl Hanna Rudowska, dekorator wnętrz z IKEA. Na rynku dostępny jest szeroki wachlarz produktów, który został przygotowywany z myślą o każdej powierzchni oraz możliwościach finansowych klienta.dostarczył infoWire.pl
Źródło infoWire.pl. Dostarczył

Similar Posts