Wiadomości branżowe

I ty zostaniesz projektantem: Konfigurator Drzwi VOX

Funkcjonalny i estetyczny projekt wnętrza to nie lada wyzwanie, ale i praca przynosząca mnóstwo satysfakcji. Kwestia ta staje się szczególnie istotna kiedy do wykorzystania mamy niewielką powierzchnię. Z Konfiguratorem Drzwi VOX ? nowym narzędziem online ? projektowanie staje się dziecinnie proste, a mnogość dostępnych opcji przyprawia o zawrót głowy.

Dzięki Konfiguratorowi każdy z nas może stworzyć drzwi idealnie dopasowane do swoich potrzeb w 5 prostych krokach. Pierwszym jest wybór spośród 18 dostępnych modeli skrzydła. Następnie ? w zależności od wybranego modelu ? możemy wybierać spośród różnych opcji kolorystycznych, nadruków i ozdobnych wstawek, ze szkła, miedzi bądź aluminium. W następnej kolejności dobieramy do naszego modelu odpowiednią klamkę (z zamkiem, zamkiem na klucz lub zwykłą) oraz określamy parametry takie jak grubość muru, szerokość skrzydła czy kolory zawiasów.

Ostatni, piąty etap, to wybór dodatkowych funkcjonalności ? znaku rozpoznawczego Drzwi VOX. Mamy tutaj do wyboru różnego rodzaju listwy, wieszaki i haczyki na akcesoria, dzięki którym stają się one pełnoprawnym i w pełni funkcjonalnym elementem umeblowania mieszkania. Dodatkowo na drzwiach umieścić można dekoracyjne nadruki, lustra, a nawet specjalne listwy magnetyczne, dzięki którym można na nich przyczepiać ważne informacje czy zdjęcia przy pomocy magnesów.

Swego rodzaju ciekawostką jest możliwość skonfigurowania drzwi ze specjalną klapką dla kota ? to opatentowane i objęte gwarancją rozwiązanie pozwala czworonogom korzystać z drzwi w taki sam sposób, w jaki robią to pozostali domownicy. Dzięki klapce zyskują wszyscy - kot może swobodnie poruszać się po całymi mieszkaniu a my nie musimy odrywać się od swoich zajęć by otworzyć mu drzwi.

?Każdy z nas jest zupełnie inny i różne są nasze potrzeby. Dlatego postanowiliśmy dać naszym klientom szansę wcielenia się w role projektantów. Tylko w ten sposób mogą oni uzyskać dokładnie taki produkt o jakim marzyli? komentuje Arkadiusz Śmiłowski z firmy Drzwi i podłogi VOX.

 

Więcej informacji na: 

http://drzwi.vox.pl/

Źródło Drzwi i podłogi VOX. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts