Wiadomości branżowe

Female.pl apeluje: Podziel się opłatkiem z kasjerką

Internetowy magazyn kobiecy Female.pl już na początku grudnia zaangażował się w społeczną akcję pt. „Podziel się opłatkiem z kasjerką. Nie rób zakupów w Wigilię”. Wydawca portalu tworząc projekt akcji pragnie rozpropagować w Polakach świadomość konieczności robienia zakupów jeszcze przed świętami. Większość

Internetowy magazyn kobiecy Female.pl już na początku grudnia zaangażował się w społeczną akcję pt. „Podziel się opłatkiem z kasjerką. Nie rób zakupów w Wigilię”.

Wydawca portalu tworząc projekt akcji pragnie rozpropagować w Polakach świadomość konieczności robienia zakupów jeszcze przed świętami. Większość sklepów, w tym również marketów jeszcze w Wigilię co roku odwiedzają setki tysięcy klientów. Osoby w nich pracujące zmuszone są do pozostawania w pracy często do późnych godzin popołudniowych.

W tym roku może być inaczej. Planując zakupy na kilka dni przed świętami, w Wigilię możesz udać się do sklepu wyjątkowo, by podzielić się opłatkiem. Redakcja Female.pl upowszechniając swoją akcję poprzez media, docierając do rzeszy czytelników swojego serwisu, również działając na Facebooku pragnie włączyć innych do szerzenia swojego pomysłu.

Razem możemy zmienić wiele! Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Źródło Female.pl. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy