Łazienka Łazienki

Ekologiczne rozwiązania to realne oszczędności w Twojej łazience

Ekologiczne rozwiązania to realne oszczędności w Twojej łazience
Informacja prasowa Ekologiczne rozwiązania to realne oszczędności w Twojej łazience Niezależnie, czy jesteś zwolennikiem klasyki, czy podążasz za najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz, przy doborze

Informacja prasowa

Ekologiczne rozwiązania to realne oszczędności w Twojej łazience

Niezależnie, czy jesteś zwolennikiem klasyki, czy podążasz za najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz, przy doborze wyposażenia warto postawić na rozwiązania pozwalające odciążyć domowy budżet. To przede wszystkim rozwiązania ekologiczne, które są korzystne nie tylko dla otaczającego nas środowiska, ale i dla naszego portfela. Teraz to drugie jest jeszcze łatwiejsze – wybierając dwie baterie z wybranej serii armatury Cersanit, kupisz chromowany syfon 50% taniej!

Wyposażenie łazienki można kompletować tak, aby obniżać domowe rachunki, oszczędzając przy tym wodę i energię. W armaturze Cersanit zastosowano technologię Cersanit Water Save. Wodo- i energooszczędna głowica posiada dwustopniową regulację natężenia strumienia wody, dzięki czemu wykorzystujemy tylko strumień, którego naprawdę potrzebujemy. Ograniczający wypływ wody perlator napowietrzając wodę, zmniejsza jej przepływ do 6 litrów na minutę. W praktyce otrzymujemy strumień silny jak zawsze, przy jednoczesnym zmniejszeniu zużycia wody nawet o 50%. Kolejne udogodnienia to energooszczędny mechanizm Cersanit Thermo-Block, pozwalający zmieniać proporcje wody gorącej i zimnej, obniżając maksymalną temperaturę wody wypływającej z baterii oraz ekonomiczna, pozwalająca zredukować strumień wody, funkcja Eco w wybranych zestawach natryskowych. Taki pakiet w domowej armaturze to comiesięczne oszczędności w Twoim portfelu.

Armatura Cersanit podzielona jest według cech charakterystycznych i wartości użytkowych na trzy linie: DESIGN, SOLUTION i BASIC – wszystko po to, aby każdy mógł znaleźć produkt idealnie odpowiadający jego potrzebom. Armatura z linii Cersanit DESIGN łączy doskonałe wzornictwo oraz ekologiczne i oszczędne rozwiązania. Linia armatury Cersanit SOLUTION to praktyczne baterie dla tych, którym zależy na oszczędności wody i zmniejszeniu rachunków. To także ciekawe wzornictwo – dostępne są tu baterie czarne i białe. Baterie z linii Cersanit BASIC to z kolei prosty i niezawodny design w atrakcyjnej cenie. W każdej serii dostępne są baterie: umywalkowa, natryskowa i wannowo-natryskowa, dodatkowo w seriach linii DESIGN dostępne są baterie bidetowe. Pozwala to stworzyć wnętrze spójne w każdym detalu.

A to już wiesz?  Splot zdarzeń. Płytki ścienne Attiya

Teraz kupując baterię umywalkową i wannowo-natryskową lub natryskową, elegancki syfon umywalkowy otrzymasz za połowę ceny. Cena promocyjna na syfon AURO obowiązuje przy zakupie baterii z Serii LUVIO, MAYO, VIGO, AVEDO, CROMO, ELIO, LUMI, MILLE, MILLE BLACK, MILLE WHITE, VERO. Cena promocyjna na syfon LUPI obowiązuje przy zakupie baterii z serii AMET, CARI, SIMI. Promocja trwa do wyczerpania zapasów w salonach z ofertą armatury.

www.cersanit.com.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy