Wiadomości branżowe

Bilet do teatru w prezencie, czyli majówka w Teatrze Polonia i Och-Teatrze

Warszawskie teatry prowadzone przez Krystynę Jandę oraz Marię Seweryn przyzwyczaiły już swoich widzów, że czekają na  nich także wtedy, kiedy ogromna większość stołecznych scen zamyka swoje podwoje, a miasto odpoczywa, wchodząc w rytm odpoczynku i relaksu. Przecież to właśnie wtedy - podczas wakacji, długich weekendów czy świąt - mamy najwięcej czasu, by móc

Warszawskie teatry prowadzone przez Krystynę Jandę oraz Marię Seweryn przyzwyczaiły już swoich widzów, że czekają na  nich także wtedy, kiedy ogromna większość stołecznych scen zamyka swoje podwoje, a miasto odpoczywa, wchodząc w rytm odpoczynku i relaksu. Przecież to właśnie wtedy – podczas wakacji, długich weekendów czy świąt – mamy najwięcej czasu, by móc nadrobić zaległości kulturalne czy też po prostu odprężyć się, śmiejąc i podziwiając kreacje sceniczne najlepszych aktorów teatranych i filmowych.

<

p>Nie dziwi zatem, że Och-Teatr i Teatr Polonia czekają na widzów także w czasie zliżającej się majówki – obie sceny grają codziennie, a dla tych wszystkich, którzy początek maja spędzają w Warszawie, przygotowały naprawdę specjalną propozycję: każda osoba, która kupi bilet na spektakle,grane pomiędzy 30 kwietnia a 7 maja, otrzyma od teatru… drugi bilet w prezencie! Wystarczy użyć hasła “Majówka w teatrze”. Czy wizyta w teatrze nie jest świetnym prezentem, jaki można podarować bliskim, jednocześne samemu ciesząc się sztuką? Niech teatr stanie się przyjemnością i sposobem na oderwanie od trosk. 

Pierwszy tydzień maja w Polonii to znakomite spektakle z wyrazistymi rolami lubianych aktorów: w popisowo granej DEPRESJI KOMIKA Rafał Rutkowski i Adam Woronowicz zmierzą się na scenie jako komik i terapeuta – czy wygra smutek, czy śmiech? W GRUBYCH RYBACH zaś zobaczyć można plejadę cenionych aktorów, w tym Cezarego Żaka i Artura Barcisia w rolach podstarzałch kawalerów, którzy nagle zaczynają snuć… plany matrymonialne. Natomiast w KONSTELACJACH Maria Seweryn i Grzegorz Małecki opowiedzą historię spotkania dwojga ludzi, którzy pozornie różnią się od siebie, a jednocześnie tak wiele ich łączy. Czy ich życiem rządzi przypadek, czy raczej przeznaczenie? i jakie to ma znaczenie dla wyborów, które podejmują? Zapraszamy do przekonania się osobiście.

W Ochu zaś maj to miesiąc, w którym tematem przewodnim pokazywanych spektakli jest… miłość. Rozpoczynając od ostatniej premiery – czyli MIŁOŚCI BLONDYNKI w reżyserii Krystyny Jandy – poprzez ROMANCĘ w reżyserii Wojciecha Malajkata, będącą zaskakującą opowieścią o miłości przekraczającej granice teatralnej konwencji, aż po ZAŚWIATY CZYLI CZY PIES MA DUSZĘ?, w których zobaczyć można choćby Paulinę Holtz i Violę Arlak, a które odwoł?jąc się do czarnego humoru ukazują miłość silniejszą niż…  śmierć. 

A to już wiesz?  Jazda próbna czyli drzwi otwarte? w salonach rowerowych

Aby otrzymać bilet w prezencie, należy udać się do kasy biletowej – oferta ta nie dotyczy biletów kupowanych online. 
Szczegóły oferty dostępne są na stronach teatrów oraz w kasie biletowej, czynnej są codziennie od 12:00 do 19:00, z przerwą między 15:00 a 15:30. Można też kontaktować się z teatrami drogą telefoniczną (pod numerami 22 589 52 00 lub 22 622 21 32) oraz za pomocą poczty elektronicznej, pisząc na adres [email protected]

 

Źródło Och-Teatr. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy