Akcesoria

Wiosenne porządki czas zacząć

Wiosenne porządki czas zacząć

Dni staja się coraz dłuższe, a za oknem przyroda budzi się do życia. Te pierwsze oznaki wiosny rozbudzają nie tylko naturę, ale i nas z zimowej nostalgii. Dla wielu czas ten wiąże się z gruntownym sprzątaniem mieszkania, a przede wszystkim szafy. Dostępne w klubie zakupowym Bonami.pl produkty pomogą nam w wiosennych porządkach. Dzięki temu staną się one przyjemnością, a nie rokroczną koniecznością.

Uporządkowanie mieszkania nie zawsze jest łatwe. Dobry plan i przydatne gadżety pomogą nam zapanować nad zimowym nieładem i w szybki oraz łatwy sposób przygotować się na powitanie wiosny. „Dobry początek ułatwić mogą nam sprytne organizery, które pozwolą na zagospodarowanie przestrzeni. Ich atutem jest to, że nie zajmują dużo miejsca, a przechowywane w nich rzeczy bezpiecznie doczekają kolejnego sezonu” – podpowiada ekspert klubu zakupowego Bonami.pl Marta Kmošenová. Jak zatem w kilku prostych krokach okiełznać zimowy bałagan?

Krok pierwszy – buty i torebki
Kolekcja zimowych butów czy torebek zwiększa się każdego roku. Wiosną ciepłe kozaki wymieniamy na letnie mokasyny, a ciemne torby na jasne i lekkie torebki. W tym miejscu pojawia się pytanie: gdzie zmieścić wciąż powiększającą się zimową kolekcję? Rozwiązań jest kilka, gdy dysponujemy większą przestrzenią możemy skorzystać z Teleskopowego stojaka na buty Wenko Achilles z oferty Bonami.pl. Posiada on regulację, co pozwala przystosować go do naszych potrzeb. Możemy też wykorzystać organizer Domopak Ella, który pomieści aż 12 par butów, a dzięki swoim gabarytom z łatwością zmieści się w szafie. Gdy obuwie mamy już posegregowane, czas zająć się torebkami. „W przypadku torebek warto skupić się na ich właściwym przechowywaniu. Wiszący organizer z 6 kieszonkami Domopak jest idealnym rozwiązaniem, które pozwoli na utrzymanie naszej kolekcji w jednym miejscu, a specjalne kieszonki stanowią świetną ochronię przed ich zabrudzeniem” wyjaśnia ekspert Bonami.pl

Krok drugi – ubrania
Ciepłe, puszyste swetry, getry czy zimowe kurtki – to tylko część zimowych ubrań, które wymieniamy na ich lżejsze wersje. „Niezależnie od ilości miejsca, jakim dysponujemy w naszej garderobie, warto wziąć pod uwagę organizery. Ułatwią nam one uporządkowanie zimowych rzeczy. Na długie swetry czy tuniki dobrym wyjściem może okazać się pokrowiec na wieszak do garderoby Domopak Living, który ochroni ubrania przed kurzem i zabrudzeniami. W mniejszych pomieszczeniach znakomicie sprawdzi się organizer kompresowy, na przykład firmy Wenko Roll z oferty Bonami.pl. Jest to sprytne rozwiązanie, a dzięki możliwości kompresacji, a co za tym idzie zmniejszeniu objętości i wygospodarowaniu dodatkowej przestrzeni, nie zajmuje on za dużo miejsca” – dodaje ekspert Bonami.pl. W aranżacji miejsca ratunkiem będą opakowania na odzież Domopak Living z oferty Bonami.pl, małe i transparentne, ułatwią nam odnalezienie na przykład swetra na nieprzewidziane wyjście. Z kolei zestaw 2 beżowych wieszaków na krawaty czy paski Domopak Living przywróci ład i porządek w naszej szafie.

Krok trzeci – okiełznanie drobiazgów
Buty i ubrania pogrupowane, więc możemy przejść do uporządkowanie drobiazgów. Te niepozorne, małe przedmioty wprowadzają do naszego mieszkania najwięcej chaosu. Podczas wiosennych porządków warto w pierwszej kolejności przejrzeć kosmetyczkę oraz biżuterię. Przeterminowane kosmetyki należy wyrzucić, a biżuterię i gadżety z zeszłego sezonu posegregować i schować. „Schludna i zorganizowana toaletka to jeden z punktów na liście wiosennych porządków. W tym przypadku skorzystać można z organizera na kosmetyki z 16 przegródkami Premier Housewares Compart. Ten łatwy i przejrzysty produkt z oferty Bonami.pl pomoże w uszeregowaniu naszych kosmetyków. Z kolei organizer wiszący na biżuterię iDesign Aldo pozwoli zapanować nad naszymi błyskotkami. Dzięki przegródkom, każda para kolczyków czy bransoletek będzie miała swoje miejsce” – dodaje Marta Kmošenová.
Wraz z nadejściem wiosny przychodzi czas na zmianę pościeli. Ciepłą zimową wymieniamy na tę cieńszą i lżejsza. Praktyczny brązowy pojemnik na kołdrę Domopak Living z oferty Bonami.pl pozwoli nam na właściwe przechowanie kołdry, ochroni przed kurzem, a miękki i elastyczny materiał zmieści się w każdej przestrzeni, nie zajmując przy tym za dużo miejsca.

Wiosenne porządki to dobry impuls do zorganizowania własnej przestrzeni. Dostępne w klubie zakupowym Bonami.pl sprytne gadżety ułatwią nam zapanowanie nad chaosem, tak aby kolejne sprzątanie przebiegło sprawniej, a nadwyżkę wolnego czasu możemy wykorzystać na wypicie dobrej kawy czy wyjście do kina.

Organizer wiszący z 6 kieszonkami Domopak Cena 29zł
Teleskopowy stojak na buty Wenko Achilles Cena 164zł
Stojak na buty Wenko Ares Cena 64zł
Organizer na 2 pary kozaków Domopak Ella Cena 34zł
Beżowy organizer tekstylny na buty Compactor Shoes Cena 74zł
Organizer na 12 par butów Domopak Ella Cena 49zł
Brązowy pokrowiec na sukienkę Domopak Living Cena 24zł
Organizer kompresowy Wenko Roll, 60x95cm Cena 14zł
Organizer z workiem próżniowym Compactor Life, 50×26,5×65 cm Cena 79zł
Organizer do szafy iDesign Axis Large Cena 59zł
Zestaw 9 opakowań na odzież Domopak Living Cena 12zł
Mały worek/siatka Domopak Living, dł. 50 cm living) Cena 7zł
Pokrowiec na wieszak do garderoby Domopak Living Cena 34zł
Zestaw 2 beżowych wieszaków na krawaty Domopak Living Cena 12zł
Wieszak na paski Domopak Living Cena 20zł Cena 20zł
Brązowy pojemnik na kołdrę Domopak Living, 18×45 cm Cena 29zł
Zestaw 3 organizerów do szuflady Domopak Living Cena 17zł
Organizer na kosmetyki z 16 przegródkami Premier Housewares Compar Cena 74zł
Organizer wiszący na biżuterię iDesign Aldo Cena 59zł
Duża saszetka na drobiazgi Domopak Smart Cena 20zł

www.bonami.pl
https://www.facebook.com/BonamiPL

Bonami.pl oferuje klientom tematyczne kampanie, które są ograniczone czasowo, umożliwiając dokonywanie zakupów designerskich dodatków do mieszkania i oryginalnych artykułów codziennego użytku w domowym zaciszu. Codziennie aktualizowana oferta, prezentująca kolekcje i trendy z całego świata, znajduje się zarówno na www.bonami.pl, jak i profilu Facebook Bonami.pl. Do klubu Bonami należy ponad 800 tysięcy użytkowników.