Żywność

Wiosenne kanapki z kiełkami groszku, kaparami i pasztetem

Wiosenne kanapki z kiełkami groszku, kaparami i pasztetem

Składniki:
• bagietka razowa
• słoiczek pasztetu z kaczką (np. Pasztet Dworski z kaczką Profi)
• 4 owoce marynowanych kaparów
• mix sałat
• ½ awokado
• ¼ żółtej papryki
• 1 łyżka oliwy z oliwek

Przygotowanie:
Bagietkę pokroić i włożyć do tostera na ok. 1 minutę. Kapary, awokado i paprykę pokroić. Po wyjęciu z tostera bagietkę posmarować pasztetem. Na wierzchu ułożyć kawałki kaparów, żółtej papryki i kiełki groszku. Obok wyłożyć mix sałat oraz plastry awokado. Sałatę delikatnie skropić oliwą z oliwek.
Smacznego!

Przepis marki Profi

www.profi.pl
——–
PROFI Sp. z o.o. (dawniej Wielkopolska Wytwórnia Żywności Profi), powstała w 1993 i obecnie zajmuje czołową pozycję wśród producentów żywności na polskim rynku. Firma jest również liderem w branży pasztetów z drobiem, posiadając blisko 50% udziału w rynku oraz liderem kategorii zup z półki z udziałem rynkowym na poziomie 43%.
Dziś w portfolio produktowym firmy Profi, obok szerokiej gamy zup i pasztetów, znajdują się również takie kategorie, jak dania gotowe, konserwy mięsne, sosy oraz hummus. Wszystkie produkty powstają w oparciu o tradycyjne receptury, z użyciem najwyższej jakości mięs i warzyw oraz przypraw. Na ich smak oraz walory odżywcze wpływa również wykorzystanie nowoczesnej technologii produkcyjnej i spełnienie norm ISO 9001:2015, IFS Food oraz BRC Global Standard for Food Safety.
Profi jest częścią grupy Bounty Brands, międzynarodowej firmy skupiającej wiodące marki na rynku FMCG, które sprzedawane są w ponad 40 krajach świata, głównie w regionach południowej Afryki i centralnej Europy. Marki grupy Bounty Brands należą do różnych segmentów rynkowych, głównie z branży odzieżowej, żywnościowej oraz produktów codziennego użytku. Więcej informacji na www.bb.co.za.

Similar Posts