Wiadomości branżowe

Ujędrniamy i wyszczuplamy ciało na wiosnę – Anna Pikura

Teaser

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, dlatego coraz chętniej sięgamy po lekkie, odsłaniające ciało ubrania. A to oznacza, że musimy zadbać o swoją sylwetkę. Krótkotrwała dieta i ćwiczenia mogą okazać się niewystarczające. Właśnie dlatego zrobiłyśmy małe rozeznanie wśród zabiegów wyszczuplających i ujędrniających, dostępnych w salonach kosmetycznych. Jaki wybrać? Zobaczcie same!

Dermomasaż

Dermomasaż jest świetnym rozwiązaniem dla Pań, które chcą zredukować tkankę tłuszczową z konkretnej części ciała. Zabieg jest wykonywany przy użyciu AP Time Machine, urządzenia, które działa na skórę oraz tkankę podskórną. Seria zabiegów wykonana w odstępach 2-3 dni widocznie ujędrni i wymodeluje sylwetkę, zredukuje obrzęki oraz wyeliminuje cellulit. Ten zabieg jest całkowicie naturalny i w pełni bezpieczny, ponieważ opiera się na naturalnych funkcjach tkanek organizmu. Unikatową cechą naszych zabiegów jest zastosowanie kolagenu aktywnego biologicznie AP BIOAKTIV, który silnie regeneruje tkanki oraz potęguje efekty zabiegu. Wspaniałe efekty daje to np. przy zabiegu Rewitalizacja AP, świetnie ujędrniającym i odmładzającym skórę. W naszych Klinikach Odnowy Kolagenowej łączymy zabiegi w kompleksy, uzyskując szybsze i wzmocnione rezultaty. Fenomenalny efekt daje zestawienie liposukcji ultradźwiękowej z dermomasażem. Nasze klientki w ciągu miesiąca czy dwóch tracą po kilka kilogramów wagi i nawet po kilkanaście centymetrów w talii i w biodrach – mówi Prezes Kliniki Odnowy Kolagenowej Anna Pikura.

Liposukcja ultradzwiękowa

Podczas przeprowadzania zabiegu liposukcji kawitacyjnej wykorzystywane są nieinwazyjne fale ultradźwiękowe o niskiej częstotliwości, które likwidują tkankę tłuszczową. Dzięki temu zabieg jest dla nas kompletnie bezbolesny, a wręcz przyjemny. Rozbijana w czasie zabiegu tkanka tłuszczowa zamienia się w energię, dzięki czemu następuje szybsza utrata centymetrów w udach, pośladkach, biodrach czy ramionach. Zabieg, prócz redukcji tkanki tłuszczowej z miejsc opornych, pobudza krążenie, poprawia metabolizm oraz elastyczność skóry.

Mezoterapia bezigłowa

Zabieg mezoterapii bezigłowej jest innowacyjnym zabiegiem, polegającym na wprowadzeniu substancji aktywnych do skóry poprzez proces elektroporacji. Wprowadzenie do organizmu określonej substancji leczniczej przez warstwę naskórka i skóry właściwej jest doskonałą alternatywą dla bolesnej mezoterapii igłowej. Zabieg ten przywraca skórze jędrność, elastyczność, poprawia jej koloryt oraz widocznie modeluje sylwetkę.

Nie warto czekać na wiosnę z założonymi rękami. Dlatego już dziś rozpocznijmy walkę ze zbędnymi centymetrami. I zamiast poddawać się uciążliwym dietom, wybierzmy zabieg, który pomoże wyszczuplić i ujędrnić te partie sylwetki, na których nam szczególnie zależy!

Więcej na: www.annapikura.com (Producent na zmarszczki)

Dystrybucja: Prestige SEO

Firma AP Ltd. Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem ekskluzywnych biokosmetyków marki ANNA PIKURA (linia kosmetyków obejmuje AP BIOAKTIV Kolagen, biokremy botaniczne, kolagenowy suplement diety – kapsułki SENSATION, zestawy do pielęgnacji dłoni i stóp, wodę termalną oraz profesjonalne preparaty gabinetowe likwidujące zmarszczki, żylaki, rozstępy), prowadzi też luksusowe Kliniki Odnowy Kolagenowej. Marka ANNA PIKURA obejmuje także zaawansowane technologicznie urządzenia zabiegowe najwyższej generacji do salonów kosmetycznych .

Tysiące klientów zaufało naszej firmie, zamawiając rewolucyjny kolagen aktywny biologicznie, czysto roślinne biokremy i inne nowatorskie produkty na światowym poziomie. Cechujemy się nieskazitelną etyką i wyjątkową troską o dobro naszych Klientów.

< 238081" >

Źródło Anna Pikura. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy