Aktualności

Słoneczna muzyka i zabawy w strefach orzeźwienia podczas Juwenaliów, Festiwali Kolorów i koncertów

Informacja prasowa SŁONECZNA PODRÓŻ LIPTON ICE TEA PO POLSCE ODKRYWAMY JASNĄ STRONĘ ORZEŹWIENIA! ? Sunvan Lipton IceTea przejedzie 14 000 km i stworzy łącznie 27

Informacja prasowa
SŁONECZNA PODRÓŻ LIPTON ICE TEA PO POLSCE
ODKRYWAMY JASNĄ STRONĘ ORZEŹWIENIA!

? Sunvan Lipton IceTea przejedzie 14 000 km i stworzy łącznie 27 stref i przystanków orzeźwienia podczas Juwenaliów, festiwali i koncertów
? Pierwsza strefa orzeźwienia powstanie już 10 maja br. na warszawskich Juwenaliach

Warszawa, 8 maja 2014 r. ? Od 10 maja do 22 czerwcabr. słoneczny Sunvan Lipton IceTeabędzie przemierzał Polskę wzdłuż i wszerz, aby podzielić się jasną stroną orzeźwienia. W obecnym okresie w ponad 20 miastach zostaną stworzone specjalnestrefy oraz przystanki orzeźwienia,
w których będzie można się zrelaksować oraz wziąć udział w pozytywnie zakręconych atrakcjach.Na odwiedzających będzie też czekała Lipton IceTea, będącą unikalnym połączeniem herbaty Lipton i soczystych owoców!

Słoneczna muzyka i atrakcje w strefach orzeźwienia
W dwunastu miastach w Polsce, m.in. podczas Juwenaliów, Festiwali Kolorów i koncertów, LiptonIceTea stworzy wyjątkowe słoneczne strefy orzeźwienia.Będzie w nich można posłuchać muzyki i odpocząć na mega wygodnych poduchachi hamakach.Oprócz pozytywnego chill-outu, na poszukiwaczy jasnej strony orzeźwienia będzie czekać wiele atrakcji. Dla każdych osób pełnych niespożytej energii zostanie przygotowana trampolina, na jakiej będzie można wyskakać się do woli! Te niezwykłe chwile uwieczni fotograf, który na życzenie zrobi zdjęcia i wydrukuje je na miejscu w dedykowanej ramce! Kto kocha słońce? Wszyscy! A w strefie orzeźwienia będzie można je ?odnaleźć? w wyjątkowej grze Catch the Sun. I na Festiwalach Kolorów Lipton IceTea zafundujeniesamowicie kolorowy zawrót głowy, dzięki fotobudce z wyrzutniami kolorów. Po wejściu do budki wystarczy nacisnąć przycisk, a specjalny mechanizm najpierw wyrzuci na Ciebie kolorowy proszek, następnie zrobi zdjęcie, a potem wydrukuje je na pamiątkę.Dlawszystkich spragnionych orzeźwienia zostanie przygotowanaorzeźwiającamgiełka orazschłodzonaLipton IceTeapodawana przez ekipę strefy!

Pierwsi strefę orzeźwienia Lipton Ice Tea już wkrótce będą mogli odwiedzić warszawiacy.
10 maja br., podczas Juwenaliów, na dziedziniecUniwersytetu Warszawskiego, przy Krakowskim Przedmieściu 26/28 wjedzie słoneczny Sunvan, który pozytywnie nakręci wszystkich do poszukiwania jasnej strony orzeźwienia!

A to już wiesz?  22 marca ? Światowy Dzień Wody

Przystanek: Chill-out
Słoneczny Sunvan Lipton IceTeawpadnie również do piętnastu innych miast w Polsce, gdzie rozłoży się z wygodnymi pufami, poduszkami
i leżakami. Na ?przystankach? będzie oczywiście czekała super orzeźwiająca i owocowa Lipton IceTea!Jeśli chcecie, żeby Sunvan odwiedził wasze ulubione miejsce, weźcieudział w głosowaniu, które niebawem rozpocznie się na specjalnie stworzonej stronie.Szczegóły już wkrótce na profilu marki na Facebooku. Ponadtow ramach konkursu można ?zatankować? żółtego vana orzeźwieniem i wygrać wakacyjne nagrody.

?Zachęcam do odwiedzania stref i przystanków orzeźwienia Lipton Ice Teaw całej Polsce! Będzie to dobra okazja do dobrej zabawy w najbardziej imprezowych i pozytywnych miejscach oraz zrelaksowania się, delektując się smakiem prawdziwej herbaty i soczystych owoców Lipton Ice Tea. Przygotowaliśmy wiele ciekawych atrakcji, które wprawią wszystkichw świetny humor i pomogą odkryć jasną stronę orzeźwienia!? ? powiedział Łukasz Prosiński, Brand Manager Lipton Ice Tea.

Sunvan Lipton Ice Tea_2-004-2014-05-08 _ 18_49_34-70

Lipton Ice Tea_dystrybutor-001-2014-05-08 _ 18_49_34-70

Lipton Ice Tea_logo-002-2014-05-08 _ 18_49_34-70

Sunvan Lipton Ice Tea-003-2014-05-08 _ 18_49_34-70

O firmie PepsiCo
PepsiCo jest światowym liderem w produkcji artykułów spożywczych i napojów ze średniorocznym przychodem netto sięgającym nawet 65 mld dolarów. W naszym globalnym portfolio PepsiCo posiada 22 różne linie produktów, z których każdy generuje w czasie roku sprzedaż detaliczną na poziomie ponad miliarda dolarów. Nasze główne przedsiębiorstwa ? Quaker, Tropicana, Gatorade, Frito-Lay i Pepsi-Cola ? wytwarzają również setki innych pożywnych, smacznych artykułów żywnościowych i napojów, jakie są uwielbiane przez konsumentów na całym świecie. Wszystkich pracowników PepsiCo łączy wyjątkowe zaangażowanie w sprawy zrównoważonego rozwoju. Realizując hasło ?Performance with Purpose? staramy się oferować szeroki wybór wysokiej jakości produktów, ograniczając przy tym nacisk na środowisko naturalne, redukując zużycie wody, energii oraz ilość opakowań, a także zapewniając znakomite warunki pracy naszym współpracownikom, szanując, wspierając i inwestując w rozwój społeczności lokalnych, gdzie działamy. Więcej informacji nt. PepsiCo jest widocznych na całej stronie pod adresem www.pepsico.com oraz na naszej stronie firmy www.pepsicopoland.com.

A to już wiesz?  Konkurs kulinarny Bocuse d`Or

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy