Wiadomości branżowe

Piękno tkwi w dodatkach

Teaser

Firma Domino poszerzyła swoją ofertę o nowe ekskluzywne akcesoria meblowe: gałki, uchwyty i wieszaki. Z racji tego, że akcesoria meblowe mają ogromny wpływ na to, jak będzie wyglądać dane wnętrze, warto mocno zastanowić się nad ich wyborem. To jak urządzimy nasze mieszkanie zależy od naszej wyobrazi i stylu, jaki najbardziej nam się podoba. Na pierwszy rzut oka niewidoczne dodatki mogą nadać pomieszczeniom szczególnego charakteru.

Drobny szczegół

Domino to znaczący w Polsce dystrybutor klamek oraz okuć stolarki otworowej. Tym razem ceniony producent przyjrzał się szczegółom, które są niezwykle istotne, chociaż nie rzucają się w oczy wielkością i kolorami. Niektóre dodatki od lat są w zasięgu naszego wzroku, ale nie mamy czasu na nie spojrzeć lub nie przywiązujemy do nich większej wagi, jeśli do tej pory działały poprawnie. Z reguły wybierając je ograniczaliśmy się tylko do ich funkcjonalności bez zastanawiania się do końca nad ich estetyką. Przy kolejnych remontach czy też urządzaniu nowych mieszkań i domów coraz częściej chcemy, by funkcjonalność wszelkiego rodzaju akcesoriów meblowych szła w parze z ich pięknem.

Małe jest piękne

Projektanci Domino wiedzą to, że wielką sztuką jest dostrzeganie niezwykłości i piękna w drobiazgach. Z czasem nawet to głównie na nie zwracamy uwagę i to one decydują o tym jak odbieramy całość. Zadaniem akcesoriów meblowych może być przykuwanie naszego wzroku lub doskonałe wpisanie się w tło otoczenia. W jednym i drugim przypadku będą towarzyszyć nam każdego dnia, warto więc im się przyjrzeć.

Należy także pamiętać, że akcesoria meblowe mają nie tylko ładnie wyglądać, ale również służyć nam przez lata, nie sprawiając ich użytkownikom najmniejszego kłopotu. W końcu używamy ich każdego dnia i w wielu różnych pomieszczeniach, gdzie spełniają swoje funkcje najlepiej jak potrafią. Firma Domino zadbała podczas ich projektowania o oba te aspekty. W nowym akcesoriów meblowych asortymencie każdy znajdzie to, czego szuka.

---

Domino to prężnie rozwijająca się marka klamek z 30-letnim doświadczeniem, nagrodzona nagrodą Dobry Design 2013. Specjalizujące się w projektowaniu i dystrybucji okuć stolarki otworowej, takich jak: klamki, zamki, wizjery, zawiasy, wkładki, odbojniki i inne. Wyroby tworzące ofertę firmy posiadają certyfikaty zgodności z "Polską Normą", co oznacza, że są dopuszczone do stosowania w budownictwie. Sprzedaż hurtowa i detaliczna prowadzona jest na terenie całego kraju. Wiodącymi dystrybutora produktów marki są sieci: OBI, Leroy Merlin, Praktiker, NOMI, Brico Marche.

 

< 238404" >
Źródło DOMINO. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts