Wiadomości branżowe

Nokaut.pl – pierwszy krok do wymarzonych Walentynek

Teaser

Już tylko kilka dni dzieli nas od najbardziej romantycznego dnia w roku! Nie zwlekaj na ostatnią chwilę z zakupem prezentu dla Twojej Drugiej Połówki i już dziś sprawdź, jakie upominki królują podczas tegorocznego Dnia Świętego Walentego. Wejdź na Nokaut.pl i wybierz idealny podarunek spośród setek tysięcy ofert dostępnych w serwisie. Z jedną z najpopularniejszych porównywarek, gadżety walentynkowe można zakupić nawet o 30-60 proc. taniej, a zaoszczędzona suma pozwoli w pełni rozkoszować się magiczną datą 14 lutego.

W tym roku walentynkowy boom na Nokaut.pl stoi pod znakiem pełnej dominacji damskiej biżuterii ? aż 150 proc. wzrost zainteresowania tą kategorią można było odnotować w serwisie w ostatnim tygodniu stycznia. Porównywarka dla wszystkich tych, którzy szukają upominku dla kobiet ceniących klasyczne wyrazy uznania, udostępniła już ponad 23 tys. ofert! Kolejny rok z rzędu, wśród prezentów najchętniej wybieranych przez mężczyzn znajduje się także damska bielizna ? o 100 proc. więcej Panów zdecydowało się na poszukiwanie tego rodzaju prezentu za pośrednictwem Nokaut.pl.

Nie dziwi już także tendencja do rezygnacji ze standardowych upominków na korzyść mało popularnych dotychczas gadżetów. Nokaut.pl odpowiada na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników i udostępnia blisko 31 tys. produktów z kategorii erotyka. Produkty takie, jak: biżuteria, bielizna oraz gadżety erotyczne cieszą się popularnością o nawet 20-50 proc. wyższą w stosunku do pierwszych tygodni stycznia.

 

 

?Na Nokaut.pl kolejny już rok z rzędu odnotowujemy zwiększony ruch przed Walentynkami. Taka informacja niewątpliwie potwierdza, iż nasza porównywarka doskonale sprawdza się w sytuacjach, w których użytkownicy poszukują najlepszych produktów, w konkurencyjnych cenach. Nieustannie zwiększamy zakres dostępnych ofert i jesteśmy przekonani, że Nokaut.pl ? tak jak dotychczas ? będzie niezastąpionym narzędziem dla wszystkich e-klientów? ? podsumowuje Monika Ostapczuk, specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta biznesowego Grupy Nokaut.

Źródło Grupa Nokaut S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy