Witaminy

neoŻurawina

neoŻurawina Complex – nowość dla kompleksowego wsparcia
układu moczowego

Układ moczowy odpowiedzialny jest między innymi za wydalanie zbędnych i szkodliwych produktów przemiany materii oraz regulację zawartości wody w organizmie. Jednak to nie jedyne jego funkcje. Niektóre elementy układu moczowego związane są z układem rozrodczym. Wspólnie tworzą one jeden z najbardziej newralgicznych systemów w ludzkim ciele. Właśnie dlatego troska
o prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego jest tak istotna. Warto pamiętać o odpowiednim nawodnieniu oraz prawidłowej higienie intymnej. Dodatkowym wsparciem może być również nowy suplement diety neoŻurawina Complex. Naturalne składniki preparatu, takie jak ekstrakty
z owoców żurawiny, ziela nawłoci pospolitej oraz pokrzywy zwyczajnej wspomagają prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego. Wystarczy tylko 1 tabletka dziennie!
U zdrowego człowieka drogi moczowe powyżej zwieracza pęcherza moczowego są jałowe. Aby ten stan się utrzymywał, a nasz układ moczowy mógł utrzymywać równowagę kwasowo – zasadową organizmu, niezbędna jest regularna dbałość o nawodnienie czy higienę intymną. Pozwoli to zminimalizować ryzyko wniknięcia bakterii do naszych dróg moczowych.
Bogaty w naturalne ekstrakty suplement diety neoŻurawina Complex jest odpowiedzią
na preferencje względem naturalnych metod dbania o drogi moczowe. Poszczególne składniki preparatu neoŻurawina Complex korzystnie wpływają na funkcjonowanie układu moczowego:
o Ekstrakt z żurawiny – ogranicza przyczepność bakterii do ścianek dróg moczowych, jednocześnie zmniejszając ich ilość w moczu. Właściwości usuwania bakterii sprawiają,
że żurawina działa korzystnie na utrzymanie prawidłowej kondycji dróg moczowych. Żurawina ma największe zastosowanie w chłodnych porach roku, kiedy organizm jest osłabiony i narażony na wychłodzenie .

o Ekstrakt z ziela nawłoci pospolitej – wykazuje między innymi wyraźne działanie moczopędne .
o Ekstrakt z ziela pokrzywy zwyczajnej – posiada właściwości moczopędne oraz wspomaga wydalanie

z organizmu szkodliwych substancji .
Przestrzeganie takich zasad jak: picie dużej ilości płynów, wypróżnianie pęcherza przed snem oraz prawidłowa higiena intymna pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu moczowego.
W sytuacjach, w których nasz organizm potrzebuje dodatkowego wsparcia, możemy zastosować suplementy diety, takie jak neoŻurawina Complex. Unikalnie dobrane, naturalne składniki preparatu kompleksowo pomogą zadbać o prawidłowe funkcjonowanie układu moczowego.
Informacje o produkcie:
neoŻurawina Complex to suplement diety przeznaczony dla osób dbających o układ moczowy. Zawiera w jednej tabletce ekstrakt z owoców żurawiny wielkoowocowej, standaryzowany
na zawartość 40% proantocyjanidyn (PAC), ekstrakt z ziela nawłoci pospolitej oraz ekstrakt z ziela pokrzywy zwyczajnej.
Zalecana do spożycia dzienna porcja: 1 tabletka
Sugerowana cena detaliczna dla pacjenta:
30 tabletek: 20,60 zł

60 tabletek: 24,50 zł
Składniki Zawartość
w 1 tabletce
Ekstrakt z owoców żurawiny (Vaccinium macrocarpon) standaryzowany na zawartość 40% proantocyjanidyn (PAC) 90 mg (36 mg PAC)
Ekstrakt z ziela nawłoci pospolitej (Solidago virgaurea) 54 mg
Ekstrakt z ziela pokrzywy (Utrica dioica) 47 mg

Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (NYSE: TEVA) jest wiodącą globalną firmą farmaceutyczną, której celem jest zwiększanie dostępu do wysokiej jakości opieki medycznej poprzez rozwój, produkcję oraz sprzedaż leków generycznych oferowanych po przystępnych cenach, jak również innowacyjnych i specjalistycznych produktów farmaceutycznych i substancji czynnych leków.
Teva z siedzibą w Izraelu oraz z bezpośrednimi przedstawicielstwami w blisko 60 krajach jest największym na świecie producentem leków generycznych z portfelem produktów zawierającym ponad 1 000 cząsteczek.
Działalność związana z produkcją leków innowacyjnych koncentruje się na takich obszarach terapeutycznych jak neurologia, onkologia, leczenie bólu, choroby układu oddechowego i zdrowie kobiet, a także biofarmaceutyki. Teva zatrudnia obecnie blisko 46 000 pracowników na całym świecie, a jej wartość przychodów ze sprzedaży netto w 2012 roku wyniosła 20,3 mld USD.

PO/NEOZ/15/0012

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy