Wiadomości branżowe

Kolorowe rolki Scotch-Brite?

Teaser

W domu, w biurze i w podróży. Rolka Scotch-Brite? to niezastąpione rozwiązanie, gdy trzeba szybko oczyścić płaszcz, garnitur czy sukienkę.

Rolki czyszczące Scotch-Brite? od 3M idealnie zbierają zabrudzenia, pyłki, włosy, kurz, czy sierść zwierząt z wszystkich powierzchni. Zastosowana taśma klejąca opatentowana przez 3M gwarantuje szybką i skuteczną walkę z brudem, nie niszcząc nawet najbardziej delikatnych tkanin. Dzięki rolkom Scotch-Brite? z łatwością pozbędziemy się wszelkiego rodzaju zabrudzeń z ubrań, sofy, foteli, tapicerki,
czy dywanu. 

Rolki są nie tylko bardzo praktyczne, ale dzięki kolorowym wzorom są również bardzo estetyczne. Nowoczesne wzory znajdują się na każdym listku rolek Scotch-Brite?.

Po użyciu rolki z łatwością można oderwać zużytą warstwę dzięki specjalnej perforacji taśmy pozostawiając kolejny listek w 100% czysty. Osłona, dzięki specjalnemu klejowi,  może być wielokrotnie odklejana od rolki jednocześnie chroniąc i nie niszcząc listków. Z myślą o komforcie użytkowania firma 3M wprowadziła do sprzedaży mini rolki, które z łatwością zmieszczą się w damskiej torebce, czy torbie na dokumenty.

DODATKOWE ZALETY ROLEK SCOTCH-BRITE?:

  • Wygodny ergonomiczny uchwyt ułatwiający użycie .
  • Osłona rolki, dzięki specjalnemu klejowi, może być wielokrotnie odklejana jednocześnie chroniąc i nie niszcząc listków.
  • W zależności od potrzeb dostępne są roli w różnych rozmiarach i z różną ilością listków (30 listków, 56 listków, rolka mini podróżna 30 listków, rolka do płaskich powierzchni 56 listków)

< 238616" >

Źródło 3M Poland. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy