Wydarzenia

Interprint zaprasza na łódzkie święto designu

Informacja prasowa Interprint zaprasza na łódzkie święto designu Wyjątkowa ekspozycja, specjalne warsztaty i o wiele więcej – Interprint zaprasza na jubileuszową, dziesiątą już edycję Łódź

Informacja prasowa

Interprint zaprasza na łódzkie święto designu

Wyjątkowa ekspozycja, specjalne warsztaty i o wiele więcej – Interprint zaprasza na jubileuszową, dziesiątą już edycję Łódź Design Festival. Ta jedna z najważniejszych krajowych imprez poświęconych wzornictwu rozpoczyna się już za kilka dni – 13 października 2016 r.

Interprint – wieloletni partner i sponsor Łódź Design Festival, na jubileuszową edycję tej imprezy przygotował wyjątkowe atrakcje. Wszystkich odwiedzających hale wystawiennicze przy ul. Tymienieckiego 3, zaprasza przede wszystkim na specjalną ekspozycję (budynek C, I piętro), na której spotkać się będzie można z drugoplanowymi bohaterami codzienności – tymi często niezauważanymi, których obecność uważamy za oczywistość. To świetna okazja, by zatrzymać się, przyjrzeć się im bliżej i dokładniej, a przede wszystkim – zobaczyć więcej.
Pod hasłem “On focus”, na przestrzeni 70 mkw odwzorowane zostanie wyposażenie pomieszczeń, które odwiedzamy każdego dnia: łazienki, kuchni, biura, baru, parku. Na odrębnych przystankach zwiedzający będą mieli okazję znaleźć inspiracje i trendy zaklęte w meblowych formach i dekorach. Wśród nich znajdą się nowe i już znane klientom wzory zaprojektowane m.in. przez Maję Palczewską.
Uzupełnieniem głównego stoiska, będą wyjątkowe warsztaty, które poprowadzi Maurizio Burrato na co dzień pracujący w dziale Design Development Interprint. Trzy spotkania z architektami, projektantami i wszystkimi zainteresowanymi wzornictwem i trendami rozpoczną się w sobotę 15 października, w godz. 14:00, 16:00 i 18:00 na wystawie Interprint. Podczas nich Maurizio Burrato opowie o aktualnych tendencjach wzorniczych: formach, barwach, znaczeniach i o tym co ze sobą niosą…

Do zobaczenia w Łodzi!

www.interprint.com

A to już wiesz?  Pierwsza edycja WARSAW HOME za nami

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy