Wiadomości branżowe

ENERGA bliżej klientów dzięki „Przyjaznej Energii”

Klienci Koncernu Energetycznego ENERGA SA mają swój magazyn. Pierwszy numer bezpłatnego dwumiesięcznika "Przyjazna Energia" ukazał się w ostatnich dniach listopada 2005 r., kolejny trafi do klientów ENERGI już w styczniu br.

Adresatami 8-stronicowego, kolorowego magazynu są klienci detaliczni firmy - odbiorcy energii elektrycznej w taryfach G i C. Koncern Energetyczny ENERGA SA chce dzięki nowemu biuletynowi wzmocnić wizerunek firmy jako organizacji nowoczesnej oraz otwartej i dostępnej dla klienta. Pismo będzie medium informacyjnym, w którym ENERGA promowała będzie swoje nowe rozwiązania i propozycje w zakresie podnoszenia jakości obsługi klienta i dostaw energii. Na pozytywny odbiór magazynu ma wpłynąć ciepła kolorystyka, duże zdjęcia o rodzinnej, przyjaznej tematyce oraz ciekawe i zróżnicowane teksty.

Energia elektryczna stała się towarzyszką naszego codziennego życia, jest z nami niemalże na każdym kroku. Mam nadzieję, że lektura magazynu ENERGI będzie dla klientów spółki przyjemnością i jeszcze bardziej przybliży im korzyści, które wnosi do życia energia. Kolejny numer "Przyjaznej Energii" ukaże się w styczniu 2006 r. Wierzymy, że magazyn dla klientów Koncernu Energetycznego ENERGA SA wywoła wiele spontanicznych i pozytywnych reakcji. Zapraszamy do lektury! - powiedziała Grażyna Rucińska, redaktor naczelna "Przyjaznej Energii".

ENERGA dostarcza w "Przyjaznej Energii" informacje i wiedzę na temat zalet energii elektrycznej i sposobów korzystania z niej. Pismo ma nie tylko informować, ale także pomagać i doradzać, np. w wyborze domowych urządzeń elektrycznych. W każdym numerze czytelnik pozna bliżej znaną osobowość, a wolny czas spędzi, rozwiązując krzyżówkę, biorąc udział w konkursach i wypróbowując przepisy kulinarne.

"Przyjazna Energia" dostępna jest bezpłatnie w Biurach Obsługi Klienta ENERGI oraz na stronach internetowych www.energa.pl.

 

***

Koncern Energetyczny ENERGA SA (http://www.energa.pl) - największy dystrybutor energii elektrycznej w Polsce i druga firma Pomorza pod względem przychodów wg "Listy 500? Rzeczpospolitej z 20.04.2005 r. Spółka jest dystrybutorem energii elektrycznej na obszarze północnej i środkowej Polski (obszar 75 tys. km kw. na terenie byłych województw: elbląskiego, gdańskiego, kaliskiego, koszalińskiego, olsztyńskiego, płockiego, słupskiego, toruńskiego, ciechanowskiego, konińskiego i włocławskiego). Głównym przedmiotem działalności spółki jest dystrybucja, przesyłanie i obrót energią elektryczną. ENERGA obsługuje około 2,7 mln odbiorców, jej roczne przychody szacowane są na około 5 mld zł. W koncernie zatrudnionych jest ponad 7,5 tys. osób, dysponuje on majątkiem trwałym o wartości około 3 mld zł, a jego udział w rynku energii elektrycznej w Polsce to około 17 proc. Wszystkie oddziały Koncernu Energetycznego ENERGA SA sprzedają około 16 TWh energii rocznie, eksploatują 6,2 tys. km linii wysokiego napięcia, 64,5 tys. km linii średniego napięcia i 82 tys. km linii niskiego napięcia.

Źródło ENERGA-Operator. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts