Żywność

Chlebek chrupki bezglutenowy z pomidorem

3 PAULY LogoINFORMACJA PRASOWA MARKA: 3 PAULY ASORTYMENT: Chlebek chrupki bezglutenowy z pomidorem 125g- NOWOŚĆ Nowość! Bezglutenowy Chlebek chrupki z pomidorem 3 PAULY ? na

3 PAULY LogoINFORMACJA PRASOWA

MARKA: 3 PAULY
ASORTYMENT: Chlebek chrupki bezglutenowy z pomidorem 125g- NOWOŚĆ

Nowość! Bezglutenowy Chlebek chrupki z pomidorem 3 PAULY ? na śniadanie, na przekąskę, na zdrowie

BEZGLUTENOWY chleb chrupki z pomidorami to nowość w portfolio marki 3 PAULY, znanej ze smakowitej, kompleksowej oferty produktów bezglutenowych, bezlaktozowych, pełnoziarnistych oraz innych artykułów specjalnego przeznaczenia spożywczego, skierowanych do osób cierpiących na alergie pokarmowe lub będących na diecie. Bogate portfolio 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt pięć różnych rodzajów pieczywa, przekąsek, ciasteczek, ciast, musli i makaronów, właśnie wzbogaconych o kolejny przysmak ? tym razem do pochrupania. Bezpieczeństwo, staranna selekcja i delikatne przetwarzanie surowców o niskim poziomie alergenów to podstawowe wartości, którymi kieruje się marka 3 PAULY.

Chlebek chrupki bezglutenowy z pomidorem 3 PAULY to bezglutenowa przyjemność i kwintesencja śródziemnomorskiego smaku. Z procesu produkcji świadomie wykluczono mleko, orzechy, sezam, jaja, orzeszki ziemne i łubin ? chlebki powstały jedynie z mąki ryżowej i kukurydzianej, przypraw i lecytyny sojowej. Produkt nie zawiera także drożdży. Dzięki starannie skomponowanemu składowi, Chlebek chrupki bezglutenowy z pomidorem 3 PAULY jest doskonałą, pyszną i przede wszystkim bezpieczną wersją pieczywa dla wszystkich osób zmagających się z alergiami pokarmowymi i nietolerancją glutenu. Produkty 3 PAULY zaliczane są do kategorii zdrowej żywności, dlatego też nie zawierają żadnych konserwantów, barwników czy wzmacniaczy smaku, a podczas produkcji wykorzystywane są wyłącznie naturalne aromaty.

Chlebek chrupki bezglutenowy z pomidorem 3 PAULY jest chrupiący, łamliwy i aromatyczny. Dodatek suszonych pomidorów i oregano sprawia, że każdy kęs przywołuje skąpane w słońcu, zielone wybrzeża Italii czy Grecji. Chlebek jest wspaniałym dodatkiem do każdego posiłku ? jest doskonały do codziennych kanapek i imprezowych minikanapeczek, stanowi uzupełnienie sałatek i zup, a w trakcie zapracowanego dnia sprawdza się doskonale jako szybka przekąska w biegu. Na estetycznym, przejrzystym opakowaniu produktu bez problemu zauważymy nie tylko propozycję podania, ale przede wszystkim informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy.

A to już wiesz?  Dynia w jesiennych przepisach

www.3pauly.de

Marka: 3 PAULY

Pojemność: 125g

Cena: 9 zł.

Importer: Victualia Saluber

* 3 PAULY to gwarancja szczególnej dbałości o ?łagodną dietę? 3 PAULY to istniejąca od 1934 roku niemiecka marka specjalizująca się w produkcji najwyższej jakości żywności dietetycznej. W ofercie marki znajduje się bardzo szeroka gama dietetycznych produktów spożywczych nie zawierających glutenu, alergenów, laktozy lub fruktozy, tworzonych przy zachowaniu najwyższych standardów produkcji oraz tylko z najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych składników. Marka 3 PAULY znana jest na całym świecie a teraz także w Polsce wychodzi naprzeciw wymagającym konsumentom, którzy pomimo specjalnych wymogów żywieniowych nie chcą rezygnować z różnorodności ani atrakcyjnego smaku spożywanych produktów. Coraz więcej osób świadomie zwraca się w stronę alternatywnego sposobu odżywiania, z własnej woli lub z konieczności. Jedną z przyczyn tego trendu są coraz częstsze alergie i nietolerancje niektórych produktów żywnościowych. 3 PAULY, tradycyjna marka z założeniami żywieniowymi stworzonymi dla szczególnych sposobów odżywiania, oferuje szeroki zakres przepysznych produktów, idealnych dla specjalnych potrzeb żywieniowych. Produkty 3 PAULY to ponad sześćdziesiąt różnych rodzajów pieczywa, ciast i makaronów, łatwo rozpoznawalnych dzięki pomarańczowej opasce na opakowaniu. Na tej opasce umieszczone są kolorowe symbole informujące o korzyściach produktu dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, dając klientom szybki dostęp do czytelnych informacji. Bezglutenowe, bezlaktozowe i ubogie w fruktozę produkty mają specjalne oznaczenia. Dla konsumentów gustujących w żywność pełnoziarnistej, marka przygotowała także bardzo szeroki wybór pieczywa i makaronów w kategoriach produktów pełnoziarnistych i bogatych w błonnik. Opaska zawiera również informacje o tym, które z 14 głównych alergenów (np. mleko, jaja, orzechy, soja etc.) zostały celowo wykluczone z procesu produkcji. Czytelne oznaczenia produktów 3 PAULY ułatwiają orientację i gwarantują beztroskie, przyjemne zakupy!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy