Wiadomości branżowe

Celebracja kobiecości z TEEKANNE!

Teaser

Wiosna przywitała mieszkanki Dolnego Śląska w niezwykły sposób. 26 marca Panie w różnym wieku i o rozmaitych zainteresowaniach spotkały się na Wrocławskim Festiwalu Kobiet, by spędzić magiczne popołudnie dzięki przygotowanym specjalnie dla nich atrakcjom.

Uczestniczki organizowanego już po raz kolejny Festiwalu, przywitane zostały mnóstwem upominków. Prócz słodkości, kosmetyków i innych drobiazgów wywołujących uśmiech na twarzy każdej kobiety, znalazły się wśród nich aromatyczne herbaty TEEKANNE. Każda z Pań mogła wybrać czy chce skosztować TEEKANNE WOF Garden Selection, WOF Fresh Orange, czy może Green Tea Orange lub Green Tea Cranberry- Raspberry.

Przez kilka godzin trwania Festiwalu, panie miały również okazje skorzystać ze specjalistycznych porad. Do ich dyspozycji oddali się eksperci zdrowia, urody oraz styliści. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się porady brafitterki. Wydarzeniu towarzyszyła wystawa zdjęć Igi Zakrzewskiej- Morawek i pokazy taneczne. Na scenie pojawiły się również wyjątkowe kobiety, które opowiedziały o kulisach swoich sukcesów i zawodowej pracy. Jedną z nich była dziennikarka Jolanta Krysowata, która opowiedziała o kulisach powstawania swojej nowej powieści dokumentalnej pod tytułem ?Skrzydło anioła?. Nie zabrakło także konkursów, w których do wygrania były między innymi zestawy specjalne od TEEKANNE. Znalazły się w nich nie tylko aromatyczne herbaty, ale również termiczne kubki.

Ideą środowego wydarzenia było przypomnienie wszystkim kobietom, jak ważne jest znalezienie czasu na własne przyjemności. W dzisiejszym zabieganym świecie chwile spędzone w ten sposób mają naprawdę dużą wartość. Dlatego właśnie TEEKANNE już po raz kolejny postanowiło wesprzeć Wrocławski Festiwal Kobiet.

Koncern TEEKANNE to ponad 130 lat doświadczenia w zakresie produkcji herbaty. Wykwalifikowani specjaliści nieustannie pracują nad stworzeniem kolejnych, oryginalnych wariantów smakowych herbaty, które dostarczają niezapomnianych wrażeń konsumentom w różnych zakątkach świata. Siedziba firmy TEEKANNE POLSKA mieści się w Krakowie, a główna filia znajduje się w Dusseldorfie, w Niemczech (TEEKANNE GmbH & Co. KG).W asortymencie TEEKANNE Polska znajdziemy wiele rodzajów herbat, ponad 80 różnych produktów, które można znaleźć na sklepowych półkach nie tylko w Polsce, ale też w wielu krajach europejskich. 

 

Więcej informacji: 
http://teekanne.pl/
http://herbatarozgrzewa.pl/
https://www.facebook.com/herbatateekanne

Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy