Napoje

100% naturalny BIO napój pełen naturalnych witamin – specjalnie dla dzieci

INFORMACJA PRASOWA MARKA: RUMIANE POLICZKI (Rotbäckchen) Czerwone Schorle BIO ? NOWOŚĆ It?s Schorle-time! Czas do szkoły, czas na Schorle! ? nowy 100% naturalny BIO napój

INFORMACJA PRASOWA

MARKA: RUMIANE POLICZKI (Rotbäckchen) Czerwone Schorle BIO ? NOWOŚĆ

It?s Schorle-time! Czas do szkoły, czas na Schorle! ? nowy 100% naturalny BIO napój pełen naturalnych witamin – specjalnie dla dzieci

Dedykowana dzieciom, doskonale znana niemiecka marka Rumiane Policzki (Rotbäckchen), specjalizująca się w produkcji ekologicznych i funkcjonalnych soków dla najmłodszych, rzetelnie przepracowała letnią przerwę wakacyjną i wraz z początkiem roku szkolnego wprowadza na polski rynek specjalny, orzeźwiający i organiczny nektar dla wszystkich przedszkolaków i uczniaków ? BIO SCHORLE.

BIO SCHORLE Rumiane Policzki (Rotbäckchen) to doskonale owocowy sok na bazie jabłek, czarnego bzu, winogrona, wiśni, aronii, jagód, cytryny oraz wody mineralnej. Stworzony został specjalnie dla najmniejszych i w dbałości o ich zrównoważony rozwój. Jest naturalny, organiczny, bez dodatku środków aromatyzujących i sztucznych dodatków. BIO SCHORLE Rumiane Policzki (Rotbäckchen) to idealna propozycja do szkoły, na wycieczkę, na podwórko, boisko czy i na dziecięcy trening sportowy! Wysoka zawartość owoców sprawia, że Czerwone BIO SCHORLE to prawdziwa przyjemność pica ? jest nie tylko wybornie owocowe, ale także orzeźwiające i delikatnie musujące ? tak jak lubią to dzieci. Dzięki specjalnej kompozycji owoców, odpowiedniej ilości wody i kwaskowatemu smakowi doskonale gasi dziecięce pragnienie.

Przepyszne źródło energii dla najmłodszych zamknięte zostało w 330 ml, zakręcanej butelce PET. Z racje na bezpieczeństwo najmłodszych oraz ich potrzeby, butelka jest lekka, miękka, wytrzymała, wielokrotnego użytku i zmieści się w każdym plecaczku lub tornistrze.

http://img1.poczta10.o2.pl/?cmd=getpart&link=wMp02g8kvSrtW84OkSAtPzbaaTN2ODOJ8zbaaTNAMDNJFDZaNjLwh3cwjjNZaDNVhnYwjjNZOjN2hmYjPTP6dTOZe2OscDNaN2OtITP2ciIsMgIkmgBkkkUs6GTBBmYNFmb3P2cxE3btIVZjdWZsKnalDAA* soki marki Rotbäckchen powstają prosto z pierwszego tłoczenia owoców, tylko z certyfikowanych upraw ekologicznych, i nie z przetwarzanych, zubożałych w witaminy koncentratów tak, jak niemalże zdecydowana większość dostępnych na krajowym rynku soków. Transport owoców jest bardzo kosztowny, dlatego zazwyczaj producenci korzystają z koncentratów soków, które docierają do fabryk i tam są rozwadniane i wzbogacane sztucznymi witaminami. W przypadku produktów Rotbäckchen sytuacja wygląda inaczej ? wszystkie soki Rotbäckchen pochodzą z pierwszego tłoczenia, nie zawierają ulepszaczy, dodatkowego cukru czy konserwantów a witaminy znajdujące się w sokach są naturalne – prosto z owoców. Prawdziwe soki z wyciśniętych owoców, butelkowane tuż po tłoczeniu, to największa jakość i bogactwo prawdziwych witamin, które wiąże się z naturalnym, wyśmienitym smakiem.

A to już wiesz?  Herbata na stok

www.victualia.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy